Szyba do kominka na wymiar – produkt przygotowywany według określonej specyfikacji

Szyba do kominka robiona na wymiar ma wręcz nieograniczone możliwości co do jej rozmiaru oraz kształtu. Jesteśmy w stanie przygotować szyby kominkowe z dokładnością co do milimetra. Mogą więc Państwo u nas zamówić szybę do kominka, która będzie idealnie pasowała do układu grzewczego w domu. Szyba kominkowa nie musi być prostokątna, czy kwadratowa – wytniemy taką, jaka będzie Państwu potrzebna. Podstawą wykonania niestandardowej szyby kominkowej jest oczywiście czytelnie sporządzony rysunek.

Szyba do kominka na wymiar z obróbką krawędzi

Z racji tego, że zajmujemy się docinaniem i obróbką szkła, nasze szyby kominkowe to produkt starannie wykonany. Każda szyba do kominka ma szlifowane brzegi, co wzmacnia jej wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas montażu. Dodatkowo jeśli szyba kominkowa ma ścięte, czy zaokrąglone rogi również zajmujemy się ich obróbką. Szyby kominkowe, które nie posiadają obróbki krawędzi złapane dłonią w nieodpowiedni sposób podczas rozpakowania mogą nas poranić oraz łatwiej się wyszczerbić. Mimo wszystko należy pamiętać o tym, żeby szyby do kominka stawiać na miękkiej powierzchni.

Szyba do kominka na wymiar bez wychodzenia z domu

Chociaż szyba do kominka na wymiar to nie jest produkt gotowy staramy się, by była przygotowana („wyprodukowana”) w ekspresowym tempie. Otrzymują Państwo produkt spersonalizowany, wykonany zaraz po dokonaniu zamówienia. I nie potrzebują Państwo wychodzić z domu. Wysyłamy nasze szyby do kominka kurierem prosto pod Państwa drzwi. A za produkt płacą Państwo tuż przy odbiorze. Nie ma nic prostszego, niż telefoniczne zamówienie u nas szyby kominkowej!

Szyba do kominka na wymiar z wyborem rodzaju szyby

U nas do wyboru mają Państwo zwykłą szybę do kominka oraz szybę do kominka samoczyszczącą. To Państwo decydują, który rodzaj szkła kominkowego wybierają. Szkło jest uniwersalne i będzie pasowało do wszelkiego typu kominków, czy piecyków. Z obu rodzajów szkła jesteśmy w stanie wykonać szyby do kominka o dowolnej wielkości i kształcie. Oba rodzaje szyb kominkowych docinamy na wymiar ekspresowo.

Szyba do kominka na wymiar, a błąd pomiarowy

Najważniejszą rzeczą podczas zamawiania szyby do kominka na wymiar jest dobrze i starannie wykonany pomiar. To od Państwa pomiaru będzie zależał późniejszy pomyślny montaż oraz bezpieczeństwo używania kominka. Jeśli jednak szyba do kominka okaże się troszkę za mała, lub za duża, to w warunkach domowych nie ma możliwości jej przerobienia. Najczęściej w takiej sytuacji trzeba zamówić nową szybę kominkową. Reklamacja nie obejmuje błędów wynikających z niewłaściwego wykonania pomiaru. Produkty na wymiar nie podlegają też zwrotom. Jeśli mają Państwo wątpliwości jak dobrze zmierzyć szybę do kominka, zapraszamy tutaj.

Podsumowując

Największą zaletą szyb do kominka na wymiar jest wykonanie produktu na miarę potrzeb i oczekiwań. Szyba kominkowa zostanie przygotowana według podanej przez Państwa specyfikacji. U nas szybę kominkową można zamówić bez wychodzenia z domu, a większość szyb trafia do Państwa domów w niecałe 24 godziny od momentu zamówienia. Dodatkowo podczas zamówienia nie wymagamy rejestracji, czy zaliczki. Wadą szyb do kominka na wymiar są błędy wynikające ze źle wykonanego pomiaru. Przerobienie źle zamówionej szyby do kominka jest często niemożliwe, lub bardzo czasochłonne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *