Piękny, wymarzony kominek w domu, czy konieczność ogrzewania pomieszczeń piecami niosą ze sobą szereg problemów. Przede wszystkim zwracamy uwagę na szczelność instalacji kominkowej w obawie przed pożarem, czy trującym dymem. Dlatego, kiedy pęknie nam szyba kominkowa, nie warto zwlekać z jej wymianą.

Nasze szyby do kominka przygotowywane są na wskazany przez Państwa wymiar, zawsze przy składaniu zamówienia dopytujemy, czy szyba kominkowa została poprawnie zmierzona. Tylko poprawnie zmierzona szyba do kominka i odpowiednio zamontowana zapewni nam szczelność i bezpieczeństwo używania kominka. Podczas jakichkolwiek problemów podczas montażu szyby do kominka warto sięgnąć po poradę fachowca, czym chętnie służymy.

Szyba do kominka będzie bezpieczna w użyciu kiedy odpowiedni będzie sposób jej obróbki o co bardzo dbamy. Szkło kominkowe docinamy na indywidualny wymiar, następnie szlifujemy krawędzie i wysyłamy jeszcze tego samego dnia bardzo starannie zapakowane naszą autorską metodą podwójnego zabezpieczenia specjalnym materiałem, aby paczka dojechała nienaruszona do klienta. Każda szyba do kominka na wymiar docinana jest z dokładnością do 1mm, co daje Państwu gwarancję, że podczas montażu zakupionej u nas Szyby do Kominka nie będzie problemów.

Szyba kominkowa to materiał wysoce specjalistyczny i wymagający od producenta najwyższych norm jakości, dlatego postawiliśmy na szkło japońskie do kominka Neoceram i tylko takie rekomendujemy.

Nasze szyby kominkowe zapewnią Państwo spokój i bezpieczeństwo podczas każdego chłodnego wieczoru, zapraszamy do zamówień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *