Zalety zamówienia szyby do kominka na wymiar

Zamówienie szyby do kominka na wymiar niesie za sobą wiele zalet. Po pierwsze mamy pewność, że zamówiona szyba będzie idealnie pasowała do naszego wkładu grzewczego. Po drugie pewne jest jaki rodzaj szkła zamawiamy. A szyba kominkowa zostanie również poddana obróbce – krawędzie nie będą ostre. W przypadku problemów z wykonaniem pomiaru, czy późniejszym montażem zawsze mamy możliwość konsultacji ze specjalistą w branży. W przypadku zamówienia telefonicznego szyby u nas, nie potrzeba wychodzić z domu – gotowy produkt wyślemy kurierem prosto pod drzwi. I choć zbita szyba kominkowa to zmartwienie w domu, zapewniamy że ekspresowo pomożemy.

Co oznacza, że szyba do kominka wykonana jest na wymiar?

Przygotowujemy szyby do kominka na wymiar. To oznacza, że nie posiadamy gotowych produktów. Każda szyba przycinana jest według podanej specyfikacji z dużej tafli szkła żaroodpornego. Tafle szkła wcześniej przyjeżdżają do nas z hurtowni. W ofercie posiadamy tylko wysokie jakościowo japońskie szkło żaroodporne Neoceram. Do wyboru mają Państwo zwykłą szybę żaroodporną, lub szybę żaroodporną samoczyszczącą. Grubość naszych szyb to standardowo 4mm. Możemy wykonać szyby do kominka płaskie o różnym kształcie oraz wyciąć potrzebny otwór. Nie zajmujemy się jednak szybami giętymi.

Co potrzeba żeby zamówić szybę do kominka na wymiar?

Żeby zamówić szybę do kominka na wymiar potrzebujemy telefon w dłoni i oczywiście wymiary szyby. Pamiętajmy o tym, żeby mierzyć ostudzoną szybę kominkową. Najprostszym sposobem na zmierzenie szyby kominkowej jest zwymiarowanie starej, pękniętej szyby. Jeśli jednak to niemożliwe staramy się zmierzyć ramę drzwiczek odejmując od szerokości i wysokości 2 do 5 milimetrów. Jeśli szyba ma nieregularny kształt, łuk, lub otwór będziemy potrzebować rysunek. Nie musi to być rysunek techniczny. Wystarczy rysunek na miarę naszych możliwości z czytelnymi wymiarami i przesłanie go na nasz numer telefonu (zwykłe zdjęcie zrobione telefonem). Więcej o mierzeniu szyby kominkowej tutaj.

Ile trwa przygotowanie szyby do kominka na wymiar?

Zamówienia staramy się realizować w ekspresowym tempie. Szyby wycinane są w dniu zamówienia, najczęściej w ciągu 2-3 godzin. Jest więc szansa na zmianę wymiaru, gdy uznamy, że popełniliśmy błąd. Szyba do kominka na wymiar najpierw wycinana jest z dużej tafli szkła żaroodpornego, następnie poddajemy obróbce krawędzie. Wzmacnia to szybę oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas montażu. Jeśli wykonujemy szyby z łukiem, lub o jakimś niestandardowym kształcie obróbka krawędzi odbywa się ręcznie (stąd takie szyby są nieco droższe). Gotową szybę kominkową pakujemy w opakowania idealnie dopasowane do jej wymiarów. Mamy pewność, że szyba do kominka dotrze do Państwa w całości.

Wysyłka szyby do kominka na wymiar

Wysyłka szyby do kominka na wymiar odbywa się codziennie w dni robocze. Jeśli zamawiają Państwo szybę kominkową w późnych godzinach popołudniowych to zawsze informujemy telefonicznie, czy zdążymy jeszcze nadać paczkę. Większość naszych szyb kominków trafia w Państwa ręce w niecałe 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Szyby do kominka wysyłamy za pośrednictwem firmy Inpost. Żeby przyspieszyć proces wysyłki płatność odbywa się za pobraniem, czyli do rąk kuriera.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych szyb do kominka zapraszamy do rozmowy telefonicznej pod nr 697 525 884 codziennie w godzinach 8 do 22!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *