Zbiła się szyba w kominku, lub piecyku? Zastanawiasz się jak szybko ponownie będziesz mógł rozpalić palenisko? U nas wystarczą 24 godziny na zamówienie szyby do kominka wraz z dostawą prosto pod drzwi. W ostatnim czasie rosnąca inflacja i wzrost cen gazu oraz prądu powodują, że coraz więcej z nas zaczyna używać kominka w domu nie tylko do ozdoby, ale do ogrzania się. Do tego niesprzyjająca pogoda tej zimy, która może spowodować przerwy w dostawie surowców powoduje, że zainteresowanie własnym źródłem ogrzewania rośnie. Jak szybko wymienić szybę do kominka? Wystarczy zamówić ją u nas!

Jak długo trwa zamówienie szyby do kominka?

Samo zamówienie szyby do kominka zależne jest od naszych umiejętności. Żeby zamówić szybę kominkową niezbędne jest jej zmierzenie. Najlepiej zmierzyć szybę do kominka zanim zadzwonimy z zamówieniem. Jeśli szyba kominkowa ma niestandardowy kształt, np. szyba do kominka z łukiem, do zamówienia będzie potrzebny rysunek. Może też się zdarzyć, że odwzorowanie szyby kominkowej w mniejszej skali będzie na tyle trudne, że do przygotowania nowej potrzebny będzie szablon. Jeśli szybę mamy już zmierzoną, to czas ją zamówić! W tym miejscu przypomnimy też, że my nie posiadamy gotowych produktów. Wszystkie szyby do kominka wykonujemy na wymiar!

Jak można zamówić szybę do kominka?

Szybę do kominka można u nas zamówić w najprostszy sposób – poprzez rozmowę telefoniczną. Drugim sposobem jest wypełnienie formularza na naszej stronie (tutaj). Można też zamówić szybę kominkową poprzez wiadomość sms, czy mailowo. Zawsze potwierdzamy złożenie zamówienia, a najczęściej dzwonimy upewniając się co do wymiaru, czy brakujących informacji. Do zamówienia niezbędny jest wymiar szyby do kominka, następnie dane do wysyłki. Do przygotowania paczki prosto pod drzwi potrzebujemy oczywiście adres dostawy oraz numer telefonu. Żeby uzyskać więcej danych dotyczących przesyłki oraz numer do kuriera można podać adres mailowy. Oczywiście szybę kominkową możemy wysłać na adres firmowy, czy inny wskazany adres.

Jak można zapłacić za szybę do kominka?

Żeby przyspieszyć proces wysłania szyby kominkowej nie wymagamy wykonania przelewu przed wysłaniem zamówienia. Szyby do kominka wysyłamy kurierem z płatnością przy odbiorze. Kwota do zapłaty jest zawsze ustalona podczas składania zamówienia. Oczywiście, jak najbardziej można zapłacić za szybę kominkową przelewem ekspresowym. Płatność przy odbiorze za paczkę naszym zdaniem nieco ułatwia jej odbiór – kurierzy z pewnością dotrą pod Państwa drzwi.

Jak długo będę czekać na szybę do kominka?

Najczęściej nasze szyby do kominka docierają do klientów do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zamówienia wysyłamy w dniu złożenia zamówienia. Czas oczekiwania zależny jest od dnia tygodnia i godziny zamówienia. Szyby kominkowe zamówione w weekend wysyłamy od razu w poniedziałek. Szyby przyjęte do realizacji w późnych godzinach wieczornych realizujemy rano. Zamówienia składane podczas świąt, czy dni wolnych wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po nich. Czas dostawy zależny jest od czasu pracy firmy kurierskiej. W dni robocze zamówienia docierają następnego dnia. Wszystkie szyby wysyłamy firmą kurierską Inpost. O czasie dostawy zawsze informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Czy szyba do kominka dotrze w całości?

Zamawiając szybę do kominka klienci obawiają się problemów z dostawą tak kruchego materiału. Bez obaw. Nie oszczędzamy na opakowaniach. Każde opakowanie szyby kominkowej przygotowujemy sami idealnie dopasowując je do wymiarów szyby. Szybę do kominka tak naprawdę bardzo ciężko rozpakować. Należy pamiętać żeby delikatnie przecinać brzegi opakowania. Jeśli jednak będzie jakiś problem – służymy pomocą pod telefonem.

Nie zwlekaj z zamówieniem! Zadzwoń pod nr 697 525 884!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *