Dostawa szyby do kominka

Często pytają Państwo, bo się martwią, czy szyba do kominka dotrze w całości. Jak to możliwe, że materiał tak kruchy jak szkło żaroodporne nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Zapewniamy, że możliwa jest bezpieczna i szybka przesyłka szyb do kominka. I nie ma co się martwić – sami zajmujemy się przygotowaniem jak i pakowaniem szyb kominkowych. Szyby do kominka wysyłamy kurierem pod wskazany przez Państwa adres z płatnością przy odbiorze. Mamy pewność, że szyba kominkowa trafi prosto w Państwa dłonie (płatność u kuriera). Dokładamy wszelkich starań żeby nasze szkło żaroodporne było jak najlepiej spakowane. Mamy autorską metodę jego pakowania i nie oszczędzamy na materiałach. Każde opakowanie dopasowane jest wymiarów szyby do kominka. Zdarza się nawet, że szyba kominkowa jest dłużej pakowana, niż była wycinana i obrabiana.

Jak odbywa się dostawa szyby do kominka do Państwa domu?

Szyby wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost. Płatność najczęściej odbywa się u kuriera. Informacje na temat dostawy otrzymują Państwo smsowo oraz mailowo. Kurier ma dwa „podejścia” żeby dostarczyć paczkę z szybą do kominka. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących kuriera, czy godziny dostawy warto zadzwonić na infolinię firmy Inpost podając numer przesyłki. Nasze szyby do kominka zwykle nadajemy w dniu zamówienia, co oznacza,  że szyba do kominka następnego dnia jest już u Państwa w domu. Dostawa trwa więc niecałe 24h od momentu przyjęcia zamówienia.

Odbiór osobisty szyby do kominka

Oczywiście szybę do kominka można odebrać u nas osobiście. Dotyczy to również weekendów i dni świątecznych. Zawsze staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych. Szybę do kominka można u nas otrzymać wręcz od ręki. Nie zajmujemy się jednak montażem szyb do kominka.

Jak rozpakować szybę do kominka?

Nasze szyby do kominka są tak dobrze spakowane, że często ciężko je rozpakować. Należy to robić bardzo ostrożnie, najlepiej na miękkiej powierzchni. Należy delikatnie nacinać folię stretch na bokach opakowania. Opakowanie powinno leżeć na płasko. Po rozpakowaniu należy szybę umieścić na miękkiej powierzchni. Postawienie na płytkach, czy betonie może spowodować odpryski na brzegach szyby kominkowej. Przy skrajnie niskich temperaturach na zewnątrz, warto odczekać przed montażem aż szyba do kominka będzie miała temperaturę pokojową.

Co w przypadku uszkodzenia szyby do kominka?

Każdy kto zamawiał cokolwiek firmą kurierską do domu wie, że kurierzy różnie dbają o rozwożone paczki. Z naszej strony każda szyba jest starannie i solidnie zapakowana. Bardzo rzadko, ale może się zdarzyć, że zamówiona szyba do kominka dotrze do Państwa uszkodzona. W takiej sytuacji należy jak najszybciej nas o tym poinformować, zrobić zdjęcia na dowód szkody. I proszę się nie martwić, jeśli szyba do kominka pęknie podczas transportu, to natychmiast wysyłamy nową.

O tym ile trwa dostawa szyby do kominka zapraszamy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *