Postaw na jakość szyby do kominka

Wysoka jakość produktów i posiadane certyfikaty zapewniają komfort i bezpieczeństwo. I właśnie takie szkło kominkowe mamy w naszej ofercie. Nasze szyby do kominka to produkt najwyższej jakości. Posiadamy najlepsze szkło kominkowe na rynku. Japońskie szkło żaroodporne Neoceram zapewnia aż 900°C wytrzymałości termicznej. Nowoczesne technologie wytwarzania tego szkła i przestrzeganie najwyższych norm sprawiają, że spalanie w kominku jest wydajne, a czyszczenie nie jest uciążliwe.

Wybierz obróbkę krawędzi szyby do kominka

Kupując szybę do kominka warto zwrócić uwagę w jaki sposób szyba będzie przygotowana. Czy produkt oddany w ręce klienta będzie miał zabezpieczoną i odpowiednio obrobioną krawędź. Szkło żaroodporne jest wytrzymałe termicznie, lecz niestety jest to dosyć kruchy rodzaj szkła. Szlifowanie krawędzi szyby wzmocni jej wytrzymałość mechaniczną, zapobiegnie ukruszeniu się szkła przy przypadkowym „stuknięciu” oraz zabezpieczy nas przed skaleczeniem. Krawędź szyby, która nie jest oszlifowana może nas pokaleczyć oraz z łatwością się ukruszyć. Tylko profesjonaliści zajmują się obróbką krawędzi.

Zapoznaj się ze specyfikacją szyby do kominka

Co to jest specyfikacja produktu? To są wszystkie informacje, które powinniśmy z łatwością znaleźć, kiedy w tym przypadku chcemy kupić szybę do kominka. Jak wygląda specyfikacja naszych szyb kominkowych:

-grubość 4 mm
-na każdy wymiar
-dowolny, płaski kształt
-szlifowane krawędzie
-wytrzymałość do 900°C

W ofercie mamy również szyby samoczyszczące do kominka.

Sprawdź czas realizacji szyby do kominka

Szyba do kominka to produkt wykonywany na wymiar. Nie jest to rzecz dostępna „od ręki” na sklepowej półce. Na przygotowanie produktu potrzebny jest czas. A szyby do kominka używane są w układach grzewczych do ogrzewania pomieszczeń w chłodne dni. Dlatego warto sprawdzić czas oczekiwania na zamówienie. My dokładamy wszelkich starań żeby zamówione szyby do kominka docierały do klientów w ciągu 24 godzin. Jeśli klient informuje nas, że szyba kominkowa jest pilnie potrzebna, to takie zamówienia traktujemy priorytetowo. Każdą zamówioną szybę do kominka sami zabezpieczamy i pakujemy tak, aby dojechała w całości.

Cena szyby do kominka

Czy zamawiając szybę do kominka warto zwrócić uwagę na jej cenę? Oczywiście! Konkurencja na rynku jest duża. Ale przy wyborze szyby do kominka nie sugerujmy się tylko ceną. Sprawdźmy, co zawiera podana cena. Czy firma podaje specyfikację produktu. I czy szyba do kominka to szyba ze szkła żaroodpornego, czy hartowanego. Ponownie przypominamy, że szkło hartowane nie może mieć kontaktu z płomieniem i wysoką temperaturą. Do przeczytania o szkle hartowanym zapraszamy tutaj.

Kupując u nasz szybę do kominka mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i oryginalności produktu. Zamów bez wychodzenia z domu – zapraszamy 697 525 884 !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *