Szyba do kominka produkcja

Czy my produkujemy szyby do kominka? Nie do końca… Szyby do kominka wycinane są na wymiar ze szkła żaroodpornego. Szkło żaroodporne przyjeżdża do naszego warsztatu w dużych taflach, które następnie tniemy według specyfikacji podanej przez klienta. Nie do końca więc produkujemy szyby do kominka, zajmujemy się powstaniem gotowego produktu, który będzie można bezpiecznie używać w warunkach domowych.

Szyba do kominka na wymiar

Jak już wyżej wspomniano, przygotowujemy szyby do kominka na wymiar. Co to oznacza? Wszystkie szyby kominkowe, które powstają w naszym warsztacie wykonane są według ścisłej specyfikacji podanej przez klienta. Co do milimetra. Nie posiadamy gotowych produktów. Nie można też kupić używanych szyb do kominka. Szyb do kominka nie znajdziemy na sklepowej półce – to produkt na zamówienie. Zdecydowanie najczęściej zamawianymi szybami kominkowymi są szyba do kominka 60×40 oraz szyba do kominka 59×38. Mimo ich popularności – każda szyba jest docinana pod konkretne zamówienie.

O czym należy pamiętać zamawiając szybę do kominka na wymiar

Wszystkie szyby do kominka są przycinane ściśle według specyfikacji klienta. Można powiedzieć, że nie ma drugiej takiej szyby. Dokładamy wszelkich starań żeby szyby kominkowe były wykonane z dokładnością co do milimetra. Z racji tego, że szyby do kominka to produkt na wymiar, nie podlegają one zwrotom. Problematyczne są również wszelkie poprawki rzędu milimetrów. Dlatego zawsze pytamy klientów, czy dobrze zmierzyli szybę.

Jak zamówić szybę do kominka?

Szybę do kominka należy zamówić po wykonaniu starannego pomiaru potrzebnego szkła. Mierzymy starą szybę kominkową (jeśli jest taka możliwość), lub ramę drzwiczek pamiętając o zostawieniu tzw „luzu”. Jak zmierzyć szybę do kominka piszemy tutaj. Szybę do kominka można zamówić u nas bez zbędnych formalności – telefonicznie. Podczas rozmowy konsultujemy czy szyba została dobrze zmierzona, wyceniamy ją, informujemy o terminie realizacji i czasie dostawy. Szybę do kominka można również zamówić SMS-owo, lub mailowo.

Szyba do kominka z wysyłką

Zajmujemy się ekspresową wysyłką szyb do kominka. Każdą szybę kominkową samodzielnie pakujemy, tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Szyby do kominka wysyłamy kurierem z płatnością za pobraniem. O czasie realizacji i terminie dostawy zawsze informujemy telefonicznie. Większość naszych szyb dociera do Klientów w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *