Co zrobić żeby szybko zamówić szybę do kominka?

Pękła szyba w kominku, lub piecyku typu koza, a jest to główne źródło ogrzewania w domu? Co zrobić? Po pierwsze się nie martwić, pomożemy. Po drugie zmierzyć starą szybę, lub ramę drzwiczek – wtedy kiedy oczywiście będzie to już bezpieczne (palenisko musi wygasnąć). Po trzecie zadzwonić do nas pod numer 697 525 884. I…czekać na kuriera.

Jak zamówić szybę do kominka z ekspresowym terminem realizacji?

Wystarczy poinformować nas, że szyba kominkowa jest pilnie potrzebna. Każde zamówienie traktujemy priorytetowo i starannie je przygotowujemy, ale realizujemy je według kolejności wpłynięcia do nas. W przypadku kiedy zgłoszą Państwo potrzebę pilnej realizacji zamówienia, postaramy się przygotować nową szybę do kominka wręcz od ręki. Jeśli mają Państwo możliwość odbioru osobistego od nas, szyba kominkowa będzie wykonana na ustaloną porę tego samego dnia. W przypadku wysyłki – nadamy paczkę tego samego dnia, dzięki czemu nowa szyba będzie w Państwa w domu w ciągu 24h od momentu zamówienia. Szyby do kominka to produkt na wymiar – każda szyba jest przygotowana według specyfikacji klienta, nie mamy gotowych produktów.

Dlaczego ekspresowo realizujemy zamówienia na szyby do kominka?

Unikamy zbędnych formalności. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne, które następnie potwierdzane są wiadomością SMS. Wysyłamy szyby do kominka przesyłką kurierską za pobraniem, nie czekając na księgowanie wpłat z przelewów bankowych. Jeśli mamy wątpliwości dotyczące rysunku szyby kominkowej, zawsze dzwonimy do Klienta i ustalamy szczegóły. Nasze szyby do kominka pakujemy sami, idealnie dopasowując opakowanie do wymiarów szyby, dzięki czemu mamy pewność, że produkt dojedzie do Państwa w całości.

Z czym możemy mieć problem wymieniając pękniętą szybę w kominku?

Wymiana szyby do kominka nie jest skomplikowanym zadaniem. Jednak potrzebne są niewielkie umiejętności techniczne i cierpliwość. Najważniejszą sprawą jest odpowiednie zmierzenie szyby do kominka. Najłatwiej jeśli mamy możliwość zmierzenia starej szyby kominkowej, podczas zamówienia podajemy jej wymiary. Po więcej informacji na temat mierzenia szyby do kominka zapraszamy tutaj. Problemem może być odkręcenie śrub, które mocują szybę. Tutaj czasami potrzeba troszkę czasu – polecamy spryskać preparatem typu WD-40 i odkręcać, aż śruby „puszczą”. Po garść przydatnych informacji na temat montowania nowej szyby kominkowej zapraszamy tutaj. Jeśli mają Państwo więcej pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego codziennie w godz.8-22!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *