Na co zwracamy uwagę podczas zamawiania szyby do kominka?

Zamawiając szybę do kominka, jak i każdy inny przedmiot do domu zwracamy uwagę na kilka rzeczy. Dla jednych klientów ważny jest czas oczekiwania na przesyłkę. Dla innych sposób płatności, co związek ma z wieloma oszustwami internetowymi. Są klienci dla których liczy się tylko najniższa cena. Bywają też osoby, które chciałyby dostać jakiś gratis. Jedno jest pewne, każdy klient ma inne oczekiwania, jednak dla wszystkich liczy się również jakość zamówionej szyby do kominka.

Jak można rozumieć wysoką jakość szyb do kominka?

Definiowanie jakości jest dosyć trudne ze względu na subiektywne postrzeganie tego pojęcia. Wysoka jakość szyb kominkowych związana jest z ich sposobem wytwarzania. Szkło kominkowe musi być niezwodne i trwałe. Poza tym powinno spełniać jakość dotyczącą jego estetyki. Szyba kominkowa po zamontowaniu oprócz funkcji grzewczych wpływa przecież na estetykę kominka i pomieszczenia w którym się znajduje. Dla każdego klienta wysoka jakość może oznaczać zupełnie co innego.

W jaki sposób dbamy o wysoką jakość szyb do kominka?

Dbając o zadowolenie naszych klientów staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zamawiamy tylko oryginalne tafle japońskiego szkła żaroodpornego Neoceram. Japońskie szkło kominkowe wytwarzane jest zgodnie z najnowszymi technologiami. Wytrzymałe jest aż do 900⁰C. Jest to szkło o najwyższej wytrzymałości temperaturowej na rynku. Zapewniamy więc Państwu najlepsze szkło do kominka jakie można dostać. Każda szyba do kominka zanim zostanie wysłana jest kilka razy sprawdzana. Sprawdzamy jakość szkła, a przede wszystkim zgodność wymiaru szyby kominkowej ze specyfikacją. Nasze szyby do kominka szlifujemy – krawędź poddana obróbce wzmacnia wytrzymałość szyby kominkowej, a dodatkowo ułatwia montaż. Wszystkie nasze szyby żaroodporne pakujemy samodzielnie, a opakowanie idealnie dopasowujemy do wymiarów szyby. Nasze szyby do kominka docierają w całości.

Co zapewnia niezawodność szyb do kominka na wymiar?

Niezawodność szyb do kominka zapewnia przede wszystkim dobrze wykonany pomiar szyby. Dobrze zmierzona szyba kominkowa zapewni bezpieczeństwo używania układu grzewczego, jego ekonomiczne wykorzystanie oraz umożliwi pomyślny montaż. Szyba do kominka zamawiana na wymiar daje nam możliwość idealnego dopasowania do posiadanych drzwiczek kominkowych. Wykonujemy szyby do kominka na wymiar według przesłanego rysunku, czy to z łukiem, czy ze ściętymi rogami, warunkiem jednak jest to, żeby szyba była płaska. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań żeby szyba do kominka była wykonana zgodnie ze specyfikacją, sprawdzając produkt przed wysyłką kilka razy. Dbamy o estetykę wykonania szyby oraz jej solidne zapakowanie. A dodatkowo pomagamy rozwiązać wszystkie problemy związane z pomiarem i montażem szyby odbierając telefony codziennie w godz. 8 do 22.

Jak wysoka jakość szyb do kominka wpływa na ich użytkowanie?

Kupując u nas szybę do kominka mają Państwo gwarancję, że jest to szyba żaroodporna, która wytrzyma najwyższe temperatury osiągane przez palenisko. Szyba kominkowa czyszczona i używana zgodnie z przeznaczeniem będzie służyła latami. Tylko nieszczęśliwy wypadek może spowodować, że szyba do kominka pęknie. Dlaczego szyba do kominka pękła?- o tym piszemy tutaj. Klienci rzadko do nas wracają, ułatwiamy więc proces zamówień – bez zbędnych rejestracji szybę do kominka można zamówić po prostu telefonicznie.

Zapraszamy

697 525 884

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *