Szyba do kominka, kiedy cieszy się największym zainteresowaniem?

Kominki w naszych domach cieszą się coraz większą popularnością. Ogrzewają pomieszczenia, dekorują salony, nadają świąteczną atmosferę podczas Bożego Narodzenia. Dlatego, gdy pęknie szyba w kominku, czy piecyku chcemy jak najszybciej ją wymienić. Szyba do kominka, to nie jest produkt sezonowy, jednak obserwujemy okresy zwiększonej sprzedaży. Oczywiście, u nas szybę do kominka na wymiar można zamówić przez cały rok. Okres największego zainteresowania szybami do kominka to zdecydowanie okres grzewczy w Polsce. Kominek, czy piecyk typu „koza” to często jedyne źródło ogrzewania w domach, czy mieszkaniach.

Kiedy można zamówić szybę do kominka?

U nas szybę do kominka można zamówić przez cały rok. Zamówienia przyjmujemy również w niedziele i święta. W dni wolne od pracy szybę do kominka można odebrać u nas osobiście. Zamówienia na szyby kominkowe przyjmujemy bez zbędnych rejestracji – wystarczy zadzwonić, wysłać smsa, wypełnić formularz na stronie, czy wysłać maila. Zawsze potwierdzamy przyjęcie zamówienia i oddzwaniamy.

Co potrzeba żeby zamówić szybę do kominka?

Żeby zamówić szybę do kominka potrzebny jest po prostu sprawny telefon oraz miara budowlana. Telefon nie musi mieć dostępu do Internetu. Warto zmierzyć szybę do kominka zanim Państwo do nas zadzwonią. Jak zmierzyć szybę kominkową podpowiadamy tutaj. Oczywiście, zawsze podczas składania zamówienia pytamy, czy szyba do kominka została poprawnie zmierzona. Produkty wykonywane na wymiar nie podlegają zwrotom, więc pomiar powinien być starannie wykonany. Nie wymagamy wpłaty zaliczki. Szyby do kominka wysyłamy kurierem prosto pod Państwa drzwi z płatnością przy odbiorze paczki.

Jak długo trwa wysyłka zamówienia z szybą do kominka?

U nas wysyłka zamówień z szybami do kominka trwa cały rok. Szyby wysyłamy kurierem w dni robocze. Telefonicznie informujemy jaki jest czas oczekiwania na paczkę. Szyby do kominka wysyłamy najszybciej jak to możliwe – zwykle docierają do Państwa w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W sezonie grzewczym czas realizacji zamówienia może nieco się wydłużyć, więc zawsze też pytamy Państwa jak pilne jak zamówienie. Staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Więcej na temat realizacji zamówień na szyby do kominka na wymiar piszemy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *