Szyba do kominka, a bezpieczeństwo przy palenisku

Szyba do kominka to nieodłączny element każdego kominka. Zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa, dzięki niej płomień i iskry nie wydostaną się na zewnątrz. Jest też elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Dlatego wiele osób nie znosi brudnej szyby kominkowej. Pomocny w utrzymaniu czystości szyby do kominka może być montaż szyby samoczyszczącej do kominka. Poza tym pielęgnacja szyby kominkowej po każdym użytkowaniu. O czyszczeniu szyb do kominka więcej piszemy tutaj. Kiedy pęknie szyba w kominku, czy piecyku, chcemy jak najszybciej ją wymienić, co wtedy zrobić?

Szyba do kominka na wymiar

Możliwość zamówienia szyby do kominka na wymiar sprawia, że jest to produkt uniwersalny jeśli chodzi o wielkość, czy markę. Szyba do kominka przygotowana na wymiar będzie pasowała do wszystkich instalacji grzewczych, które posiadają na nią miejsce. Kiedy pęknie szyba w kominku, warto najpierw ją zmierzyć i zerknąć jak jest zamontowana. Następnie bez wychodzenia z domu, telefonicznie można zamówić nową szybę. Do zamówienia niezbędny jest dobrze wykonany pomiar. Jak prawidłowo zmierzyć szybę kominkową piszemy tutaj.

Szyba do kominka na zamówienie

Szybę do kominka na wymiar przygotowujemy według specyfikacji podanej przez klienta. Tak więc nie mamy gotowych produktów – każda szyba jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Szybę do kominka można zamówić telefonicznie, smsowo, mailowo, bądź przez formularz na stronie. Do zamówienia niezbędny jest wymiar potrzebnej szyby kominkowej, adres z kodem pocztowym oraz numer telefonu. Można też odebrać szyby do kominka u nas osobiście. Szyby do kominka na wymiar można zamówić codziennie, również w niedziele i święta.

Dostawa i płatność szyby do kominka

Dostawa szyb do kominka odbywa się prosto pod drzwi klienta. Szyby kominkowe wysyłamy w dopasowanych pod wymiar opakowaniach styropianowych. Mamy pewność, że produkt dotrze do Państwa w całości. Płatność za szybę do kominka odbywa się do rąk kuriera – w momencie odbioru paczki. Warto pamiętać, że szyby do kominka to produkt na wymiar, więc nie podlegają zwrotom. Więcej na temat dostawy szyby do kominka tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *