Jak zamówić szybę kominkową na wymiar?

Czy zamówienie szyby kominkowej to trudna sprawa? Czy kobieta, lub osoba starsza sobie poradzi z jej zamówieniem? Przecież to materiał budowlany… Nie ma jednak nic prostszego niż jej zamówienie! W dobie Internetu również szybę do kominka na wymiar można zamówić mając dostęp do wyszukiwarki. A do zamówienia szyby kominkowej wystarczy telefon w dłoni. Szyby do kominka można kupić robiąc zamówienie poprzez formularze internetowe, mailowo, lub najprościej – telefonicznie. Oczywiście szybę do kominka da się znaleźć i stacjonarnie – w dobrze zaopatrzonych sklepach budowlanych.

Co należy zrobić żeby zamówić szybę kominkową na wymiar?

Wystarczą dwa kroki. Po pierwsze należy znaleźć w wyszukiwarce firmę zajmującą się sprzedażą szyb do kominka. Po drugie i najważniejsze – szybę kominkową trzeba zmierzyć. To właśnie od odpowiednio wykonanego pomiaru będzie zależał cały proces wymiany szyby w kominku. Pomiar musi być staranny. Jak poprawnie zmierzyć szybę do kominka piszemy tutaj.

Gdzie zamówić szybę kominkową na wymiar?

W Internecie jest spory wybór firm, które zajmują się szybami do kominka na wymiar. Dlaczego warto nas wybrać? Zajmujemy się tylko szkłem – mamy w tym temacie ogromne, wieloletnie doświadczenie. W ofercie mamy najlepsze jakościowo i o najwyższej wytrzymałości termicznej szkło żaroodporne japońskiej firmy Neoceram. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – szyby kominkowe przygotowywane są na wymiar ściśle podany przez klienta – nie mamy gotowych produktów.

Ile wynosi czas oczekiwania na szybę kominkową na wymiar?

Możemy napisać jak to u nas wygląda. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej. Kiedy klient zgłasza, że szyba do kominka jest pilnie potrzebna, można ją odebrać stacjonarnie wręcz od ręki. Zamówienia z wysyłką nadajemy najszybciej jak to możliwe. Nasze szyby do kominka zwykle trafiają do klientów w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Pomagamy śledzić paczkę oraz preferujemy płatność za produkt za pobraniem.

Jak zamontować szybę kominkową na wymiar?

Na montaż należy poświęcić kilka minut i troszkę się przygotować. Najczęściej szybę do kominka trzeba przykręcić do systemu na ramie kominka. Dla osoby, która zajmuje się drobnymi naprawami w domu montaż szyby kominkowej nie powinien być trudny. O montażu szyby kominkowej piszemy tutaj.

Odpowiedź na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo w naszym poradniku. Zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *