Szyba kominkowa – produkt dostępny przez cały rok

Czasami klienci zastanawiają się, czy kupią szybę kominkową również latem. Oczywiście! Choć sezon grzewczy w Polsce trwa od jesieni do wiosny, to szybę do kominka można kupić przez cały rok. Latem zdecydowanie najwięcej szyb kominkowych wysyłamy na działki do domków letniskowych. Ciepło i blask kominka może nas cieszyć cały rok.

Szyba kominkowa – właściwości

Szyba kominkowa to szyba ze szkła żaroodpornego. Cechuje się dużą wytrzymałością termiczną. Nasze szyby kominkowe, japońskie, są wytrzymałe do temperatury aż 900ºC. Nie są zupełnie przezroczyste, mają barwę słomkową. Wyróżniamy dwa rodzaje szyb kominkowych. Można kupić zwykłą szybę do kominka, lub szybę do kominka tzw. „samoczyszczącą”, którą łatwiej się czyści. Grubość szyb kominkowych to 4mm.

Szyba kominkowa – jak ją zamówić?

Szybę kominkową można zamówić bez wychodzenia z domu. Bez zbędnych rejestracji. Należy do nas zadzwonić (697 525 884), podać wymiar szyby i adres dostawy. Szybę do kominka wysyłamy kurierem z płatnością za pobraniem. W sezonie wakacyjnym bez problemu kurierzy dostarczają szyby kominkowe na działki, czy do domków nad jeziorem. Szyba do kominka dotrze do Państwa gotowa do montażu – jej brzegi są szlifowane, co chroni przed skaleczeniem i wzmacnia wytrzymałość mechaniczną szyby.

Szyba kominkowa – masz pytanie? Zadzwoń do nas!

W sprawie szyb kominkowych jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 8 do 20 pod numerem 697 525 884. O co najczęściej Państwo nas pytają? Jak zmierzyć szybę? – zapraszamy do artykułu. Jak zamówić szybę pod kominek? – zapraszamy tutaj. Dlaczego szyba do kominka pękła – zapraszamy do tego artykułu. Podczas składania zamówienia zawsze pytamy jak został wykonany pomiar, ustalamy datę dostarczenia paczki. Dokładamy wszelkich starań żeby byli Państwo zadowoleni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *